Piknik w Ostrówku 12.06.2016

W niedzielę 12 czerwca comiesięczne spotkanie środowiska rodzin naszego Ośrodka wyglądało inaczej, niż zwykle. Spotkaliśmy się w Ostrówku, w Domu św. Faustyny. Zaczęliśmy mszą świętą, po której nastąpił piknik. Atrakcji było mnóstwo, m.in. zwiedzanie Domu i słuchanie historii Helenki Kowalskiej opowiadanej przez Siostry, malowanie buziek, bańki mydlane, zabawy i gry na świeżym powietrzu, poczęstunek, rozmowy ze znajomymi. Spotkanie zakończyliśmy Koronką do Miłosierdzia Bożego. Z radością wykorzystaliśmy ten czas i piękną pogodę. Zdjęcia ze spotkania można obejrzeć poniżej, a podziękowanie od jednej z rodzin tutaj.

W imieniu własnym i wszystkich Pracowników Katolickiego Ośrodka Adopcyjnego składam serdeczne podziękowanie naszym Rodzinom, które uczestniczyły w czerwcowym Pikniku w Ostrówku. W szczególności dziękujemy:

– Amelii i Marcelinie za piękny śpiew psalmu,

– ministrantom służącym do Mszy Świętej: Krzysztofowi, Piotrowi, Konradowi, Szymonowi i Łukaszowi, który podjął się również w sposób odpowiedzialny funkcji lektora i posługi podczas Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego,

– Państwu Annie i Marcinowi oraz Panu Andrzejowi za szczególną służbę podczas Mszy Świętej,

– naszym niezawodnym muzykom, Panom Witoldowi i Marcinowi,

– fotografującej Oliwii i Pani Hannie za wspaniałe zdjęcia oraz Panu Arkadiuszowi za ogromne zaangażowanie w pomoc podczas pikniku,

– Państwu Emilii i Pawłowi z Przyjaciółmi za przygotowanie terenu,

– Pani Agnieszce za pięknie wymalowane buźki naszych dzieci,

– Pani Annie za dofinasowanie baniek mydlanych ?które były ogromną radością dla dzieci,

– Pani Katarzynie za służbę medyczną,

– Państwu Adamowi i Dorocie za pyszne soki jabłkowe .

Nie mielibyśmy tych przeżyć i łaski Roku Miłosierdzia, gdyby nie Duszpasterz rodzin Diecezji Warszawsko-Praskiej , a jednocześnie Misjonarz Miłosierdzia ksiądz Robert Wielądek oraz Siostry opiekujące się Domem Siostry Faustyny.

 

Bóg zapłać!!!
Dyrektor Katolickiego Ośrodka Adopcyjnego
Zofia Dłutek

Zdjęcia autorstwa p. Oliwii Tunikowskiej i p. Hanny Nowakowskiej: