Katolicki Ośrodek Adopcyjny w Warszawie

KOA na Narodowym Marszu Życia

KOA na Narodowym Marszu Życia

KOA na Narodowym Marszu Życia: wspomnienie

W niedzielę 19 kwietnia 2026 r. Katolicki Ośrodek Adopcyjny – nasi pracownicy, Rodziny i Przyjaciele – brał udział w Narodowym Marszu Życia w Warszawie i pikniku rodzinnym, promując ideę adopcji i ochrony życia. Pani Dyrektor Zofia Dłutek podczas swego wystąpienia przybliżyła zebranym pracę KOA i temat przysposobienia, nawołując do refleksji nad własną możliwością przyjęcia do swego domu dziecka potrzebującego rodziny. Podczas przemarszu widać było osoby w koszulkach KOA i ze znakami Ośrodka, rozdawane były też nasze ulotki. A na Placu Zamkowym przez cały czas stał nasz namiot, w którym można było zasięgnąć wiadomości o adopcji, wziąć ulotki i Biuletyny Ośrodka, a także otrzymać drobny upominek.

Dziękujemy za miłe spotkania (często po kilkunastu latach) i za okazaną nam pomoc. 

Galeria zdjęć

Przejdź do treści