PIKNIK W OSTRÓWKU - WSPOMNIENIE


W niedzielę 12 czerwca comiesięczne spotkanie środowiska rodzin naszego Ośrodka wyglądało inaczej, niż zwykle. Spotkaliśmy się w Ostrówku, w Domu św. Faustyny. Zaczęliśmy mszą świętą, po której nastąpił piknik. Atrakcji było mnóstwo, m.in. zwiedzanie Domu i słuchanie historii Helenki Kowalskiej opowiadanej przez Siostry, malowanie buziek, bańki mydlane, zabawy i gry na świeżym powietrzu, poczęstunek, rozmowy ze znajomymi. Spotkanie zakończyliśmy Koronką do Miłosierdzia Bożego. Z radością wykorzystaliśmy ten czas i piękną pogodę. Zdjęcia ze spotkania można obejrzeć tutaj, a podziękowanie od jednej z rodzin tutaj.


W imieniu własnym i wszystkich Pracowników Katolickiego Ośrodka Adopcyjnego składam serdeczne podziękowanie naszym Rodzinom, które uczestniczyły w czerwcowym Pikniku w Ostrówku. W szczególności dziękujemy:


- Amelii i Marcelinie za piękny śpiew psalmu,

- ministrantom służącym do Mszy Świętej: Krzysztofowi, Piotrowi, Konradowi, Szymonowi i Łukaszowi, który podjął się również w sposób odpowiedzialny funkcji lektora i posługi podczas Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego,

- Państwu Annie i Marcinowi oraz Panu Andrzejowi za szczególną służbę podczas Mszy Świętej,

- naszym niezawodnym muzykom, Panom Witoldowi i Marcinowi,

- fotografującej Oliwii i Pani Hannie za wspaniałe zdjęcia oraz Panu Arkadiuszowi za ogromne zaangażowanie w pomoc podczas pikniku,

- Państwu Emilii i Pawłowi z Przyjaciółmi za przygotowanie terenu,

- Pani Agnieszce za pięknie wymalowane buźki naszych dzieci,

- Pani Annie za dofinasowanie baniek mydlanych ?które były ogromną radością dla dzieci,

- Pani Katarzynie za służbę medyczną,

- Państwu Adamowi i Dorocie za pyszne soki jabłkowe .


Nie mielibyśmy tych przeżyć i łaski Roku Miłosierdzia, gdyby nie Duszpasterz rodzin Diecezji Warszawsko-Praskiej , a jednocześnie Misjonarz Miłosierdzia ksiądz Robert Wielądek oraz Siostry opiekujące się Domem Siostry Faustyny.

Bóg zapłać!!!

Dyrektor Katolickiego Ośrodka Adopcyjnego
Zofia Dłutek